FOTO/ Forma bombastike, Ilda Bejleri ua “heq trurin” fansave

| 15:50
SHPËRNDAJE
 

Ilda Beljeri, gazetarja dhe moderatorja e emisionit “Procesi Sportiv ”, vijon të jetë ndër femrat më të dashura për publikun shqiptar. 

iLDA FOTO

Për veç af tësive në drejtimin e disa programeve rreth f utbollit, Ilda adhurohet nga fansat edhe për shkak të bukurisë dhe linjave të saj trupore.

ilda bejlieri 2

Gazetarja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale dhe së f undmi ka ndarë për fansat një foto nga studioja e “Procesit”, ku shfaqet në superformë.

ilda bejleri2

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i ndjekësve në “Instagram”, të cilët e kanë “bombarduar” me komplimente moderatoren seksi.

ilda bejlerii Ilda ilda bejleri

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.