FOTO/ Fitorja e thellë e Romës ndaj Empolit, shikoni memet epike që kanë pushtuar rrjetin

Sep 18, 2023 | 12:40
SHPËRNDAJE

Roma mposhti me rezultatin e thellë 7-0 Empolin në “Olimpico” duke marrë kështu tre pikët e para këtë sezon në Serinë A.Collage Maker-18-Sep-2023-11-21-AM-7644

Kaq ka mjaftuar që memet të pushtojnë rrjetin. Protagonistë padyshim ishte dyshja Lukaku-Dibala dhe trajneri i verdhekuqve, Zhoze Murinjo.

Gjithashtu janë ironizuar edhe futbollistët e Empolit pas paraqitjes së dobët të treguar. Për më shumë, shikoni memet e mëposhtme:

1 2 3 Capture 7 8 10

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura