FOTO/ Fatmir Mediu siç nuk e keni parë, këndon live në dasmë

SHPËRNDAJE

E kemi parë gjithmonë nën petkun e politikës, ndërsa kësaj radhe deputeti Fatmir Mediu na ka befasuar të gjithë. Kreu i Republikanëve ka hequr mënjanë pak për çaste postin e zyrtarit dhe ka shijuar momentet familjare.

mediu dasme kendon

Fundjavën që lamë pas Mediu ka qenë i ftuar në dasmën e një miku të tij. Ndonëse ka kërcyer nën ritmet e muzikës popullore shqiptare, Mediu ka rrëmbyer mikrofonin dhe ka kënduar disa këngë.

Dasmorët të gjithë njëzëri kanë mirëpritur ‘guximin’ e ish-ministrit dhe e kanë përshëndetur atë me duartrokitje. bw

Te lidhura

 

Artikulli paraprakParalajmërimi i frikshëm i Ramës: Kërcënohet harmonia fetare dhe përkatësia evropiane e shqiptarëve
Artikulli tjetërMesfushori i Kombëtares komenton përdorimin e VAR: Është një m… i madh

S'KA KOMENTE

Comments are closed.