FOTO/ Fansi i ‘çmendur’ i Luiz Ejllit dhe Kiara Titos bën në krah tatuazhin e veçantë për çiftin

Oct 2, 2023 | 13:32
SHPËRNDAJE

Pas pjesëmarrjes në “BBV”, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u shndërruar ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar.

safc

Këngëtari dhe moderatorja u njohën dhe u martuan brenda këtij reality show, ndërsa pas daljes nga shtëpia po shijojnë dashurinë që ata kanë për njëri-tjetrin.

Megjithëse kanë kaluar disa muaj që pas daljes nga “BBV”, Luizi dhe Kiara vazhdojnë që të pëlqehen dhe të mbështeten nga një publik i gjerë.

-640-0-651a9a26d9c09

Së fundmi një ndër fansat e ‘zjarrtë’ të dyshes ka bërë një tatuazh në krah inicalet e çiftit, duke treguar kështu që ai është një mbështetës i tyre.

“Team Luki”, shkruhet në tatuazhin e fansit.

asdasd

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Luizi teksa e ka postuar këtë foto në InstaStory, dhe krahas saj shkruan: “Faleminderit vëlla. T’du fort”.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura