FOTO/ Fansat e Ronaldos ngatërrohen, shkojnë edhe takojnë sozinë e tij

SHPËRNDAJE

Kristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të populluar në botë nga fansat e tij. Kështu të shumtë kanë qenë ata që e kanë përdorur për përfitime ngjashmërinë e tyre me Ronaldon. Megjithatë në Itali tashmë ka dalë një sozi e Ronaldos që quhet Xhanfranko Sanguineti i cili është vetëm një vit më i madh se lojtari i Juventusi.

DjhOptWV4AEoeeT

Ai ka folur për mediat duke shprehur kaosin që shkakton te fansat e portugezit kur e shikojnë atë. “Tre vjet më parë gjatë pushimeve në Madrid shkova në Bernabeu dhe gjithçka shpërtheu në kaos, por nuk krahasohet me atë çfarë ndodhi disa ditë më parë në Milano”, tregoi ai.

31702795_170844263569921_1424305524375027712_n36822336_229943297837719_2192931115025563648_n

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.