Foto/ Është mjeshtre kung fu-je dhe ka shpikur një model të ri bikini. Ja kush është e dashura e re e Kevin Princ Boateng

Oct 27, 2021 | 20:31
SHPËRNDAJE

Valentina Fradegrada është e dashura më e re e futbollistit Kevin Princ Boateng. Modelja ka shumë ndjekës në Instagram ku poston shpesh foto provokuese.

val1

30 vjeçarja ka një stil unik të të veshurit bikini, pasi preferon t’i vërë mbrapsht.  Ajo thotë që e ka shpikur këtë metodë 3 vite më parë. Kjo e bën që të duket shumë joshëse për fansat e saj, të cilët nuk janë të paktë. Ajo numëron 2.8 milionë ndjekës në Instagram.

val2

val5

 

val6

val4

boateng

 

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura