FOTO/ E veshur me kostum të zi, lojtari i Tiranës “ngacmon” Ilda Bejlerin: Yll!

| 11:17
SHPËRNDAJE

Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, gjithmonë tërheq vëmendjen me foto seksi qe poston herë pas here në rrjetet e saj sociale.

ilda bejleri

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në “Instagram” ku duket me një kostum të zi sportiv, dhe për paraqitjen e saj ka marrë një kompliment të veçantë edhe nga futbollisti i Tiranës, Edon Hasani.

edon hasanii

Shkodrani i ka komentuar ikonën e një ylli në foton e Ildës, duke e komplimentuar për format e saj.

73497788_2393849584003584_3254288765899767808_n

ilda bejleri2 ilda bejleri1 ilda bejlerii

ildaa

Ilda222 Ilda Bejleri ilda Ilda Ilda2 ilda Ilda3 ilda1

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.