FOTO/ E la gruaja pas skandalit, shikoni postimin prekës të legjendës së Barcelonës

Nov 23, 2021 | 17:16
SHPËRNDAJE

Erik Abidal u bë qendra e lajmeve në Francë. Ish-mbrojtësi i Barcelonës u akuzua për një atentat ndaj sulmueses së PSG, Kheira Kamraui. Thuhej se shkak u bë fakti i një hatëmbetjeje midis Abidal dhe Hamraui, disa muaj pas ndarjes mes tyre.  Kjo bëri që gruaja e tij Hajet të kërkonte divorcin.

abidal

Nëpërmjet një postimi në ‘Intagram’, Abidal ka shprehur dashurinë për gruan e tij dhe kërkon falje prej saj.

“Hajet Abidal, të lutem më fal. Cilado qoftë zgjedhja jote, ti do të vazhdosh të jesh në sytë e mir gruaja e jetës sime. Gjithashtu dhe mamaja e fëmijëve tanë të mrekullueshëm. E meritoj këtë poshtërim edhe nëse më vret për së gjalli. Ndonjë ditë ti do të më falësh”.

Bashkëshortja Hajet Abidal kërkoi divorcin me ish-mbrojtësin. Mendohet se lajmet dhe faktet që provojnë përfshirjen e Abidal në këtë atentat, ka bërë që ajo të largohet nga 42 vjeçari.

 

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura