FOTO/ E krahasuan me yllin e Mançester Sitit, reagon ish-banorja e BBV, Kejvina Kthella: Halandi me nerva…

Jun 1, 2023 | 10:32
SHPËRNDAJE

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, ishte një nga konkurrentet më të komentuara të formatit “Big Brother VIP Albania 2”.

Collage-Maker-01-Jun-2023-10-27-AM-2104

Ajo gjithashtu u krahasua në rrjetet sociale me yllin e Mançester Sitit, Erling Haland, për shkak të paraqitjes së ngjashme.

Së fundmi ajo postoi një foto ku shfaqej në ashensor dhe shkruante: “Halandi sot me nerva edhe stylish”.

WhatsApp Image 2023-06-01 at 10.11.34

-0-500-kejvina 640-0-1663145569xkejvina9png-290 kejvina6 kejvina777 kejvina kthella kristi7 kejvina kthella4 kejvina kthella5 kejvina kthella3 kejvina kthella6 kejvina kthella8 kejvina kthella7 kejvina kthella9 kejvina kthella10 kejvina kthella11 kejvina kthella2 kejvina kthella3 kejvina kthella9 kejvina kthella7 kejvina kthella (10) kejvina kthella (3) kejvina kthella (4) kejvina kthella (5) kejvina2 kejvina kthella (5) kejvina kthella (2) kejvina kthella (1) kejvina kthella (7) kejvina kthella (5) kejvina kthella (4) kejvina kthella (21)

209001447_1235460000247443_887040622821732321_n

kejvina-3-819x1024

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura