FOTO/ E dashuruar me detin, tifozja shqiptare e Juventusit sjell para kohe verën

Mar 11, 2021 | 12:44
SHPËRNDAJE

Beniada Nishani vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Bukuroshja shqiptare, e cila që në fëmijëri ka emigruar në Itali, aty ku vazhdon karrierën e suksesshme në botën e modelingut nuk resht së mahnituri me linjat e saj perfekte.

BENIADA555

Së fundmi Beniada ka postuar për ndjekësit në “Instagram” disa foto tepër provokuese në bregdete. “Duhet të jetosh gjithnjë në bregdet, nëse temperaturat janë të paktën minimalisht 20 gradë”, shkruan modelja seksi në një prej publikimeve të fundit në rrjetet sociale.

beniada-nishani-2

Kujtojmë që Beniada Nishani ka lidhje edhe me botën e futbollit, pasi njihet si një tifoze e skuadrës më të titulluar italiane, Juventusit.

beniada-nishani11 Beniada-Nishani-3-470x313 beniada-nishani beniada nishani hot

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura