FOTO/ Do të martohej për disa ditë, ish-sulmuesi i Liverpool shfaqet me një femër tjetër nudo në krevat përpara dasmës

May 27, 2022 | 16:25
SHPËRNDAJE

Një ngjarje jo e këndshme ka ndodhur për ish-sulmuesin e Liverpul, Endi Keroll, i cili është bërë pjesë e një skandali që ka ndodhur së fundmi në Angli.

pjimage (31)

Në rrjet është bërë virale një foto e sulmuesit 33-vjeçar me një femër, e cila nuk ishte e fejuara e tij dhe madje disa ditë para dasmës që ai kishte planifikuar.

Keroll dukej në gjumë, ndërsa femra tjetër, e cila ishte Tejlor Xhejn Uilkej, kishte shkrepur foton, ku dukej nudo në krevat.

0202

Më pas, Uilkej kishte postuar një tjetër foto me një rrobdishan që mbante emrin e Keroll të personalizuar.

898

Shumë reagime erdhën të menjëhershme, me miqtë e sulmuesit që shpreheshin se kjo gjë është e turpshme, sidomos disa ditë përpara dasmës.

Ndërkohë, bashkëshortja e sulmuesit, Billi Muklou, nuk ka dhënë asnjë reagim, por nga ana tjetër, këtë gjë e ka bërë vetë vajza që ndodhej në krevat me Kerollin, e cila ishte një menaxhere në një bar.

“Në fund të ditës nuk ndodhi asgjë që duhet t’i prishë atij lidhjen. Ishte vetëm pak qejf. Ne kërcyem me një klub, ishte një natë e bukur. Nuk doja të flija me fustan, kështu që e hoqa dhe vesha rrobdishanin e Kerollit”, ishin fjalët e Uilkej, të cilat ngritën akoma dhe më shumë polemika.

88

rfse

78

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura