FOTO/ Djali i Pirlos thumbon Juven pas barazimit me Udinezen: Nëse do të ndodhte vitin e kaluar, do të kishte…

Aug 23, 2021 | 16:15
SHPËRNDAJE

Juvja barazoi 2-2 me Udinezen mes polemikash ditën e djeshme, ku ishin të shumta ata që akuzuan Alegrin për lojën e ‘’shpifur’’ që bardhezinjtë bënë.

pirlo junior

Por, një njeri special nuk ka ngurruar të rrijë duarkryq dhe ai është djali i Andrea Pirlos, Nikolo Pirlo. Ky i fundit, ka thumbuar drejtuesit e Juventusit me anë të një statusi në rrjetet sociale duke shkruar se nëse do të ishte babai i tij në pankinë do të fajësohej, por në këtë rast nuk ka faj askush.

‘’Futbolli është i bukur, pasi nëse Juve do të pësonte dy gola sezonin e kaluar, do të kishte fajtor, dhe këtë vit nuk ka’’, ishte mesazhi i djalit të Pirlos.

hhehehe

Një mesazh i qartë nga ana e Pirlo Zhunior që thumbon Juventusin pas shkarkimit të babit të tij si trajner në vetëm 1 vit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura