FOTO/ Djali i legjendës së Milanit dhunohet nga policia dhe shtrohet në spital: Ata më rrahën sepse…

May 12, 2021 | 15:14
SHPËRNDAJE

Djali i legjendës së Milanit, Alesandro Kostakurta është bërë protagonist në Itali duke rënë pre e dhunës policore pas një konfrontimi fizik.

mii

Lajmi u bë i ditur nga vet protagonisti, Akili Kostakurta, i cili në rrjetin social “Instagram” u shpreh mjaft i irrituar për sjelljen e policië ndaj një 16 vjeçari.

milan

“Kjo është ajo që ndodh me një djalë 16-vjeçar kur takon Policinë e Shtetit, të cilën njerëzit e vlerësojnë aq shumë. Ata më rrahën dhe për të sqaruar se më shpuan timpanin tim dhe tani unë do të duhet të operoj vetëm nga ata që ju i quani policë”.

milan1

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/