Foto/ Dita është mjaft e ngarkuar për Arbana Osmanin, por çfarë bën moderatorja kur ka 2 minuta kohë të lirë

| 15:32
SHPËRNDAJE

Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Edhe pse i duhet të kujdeset për dy djemtë e saj Diellin dhe Jonin, moderatorja është mjaft e përkushtuar në punë, si edhe nuk harron të kujdeset për vete duke bërë ushtrime fizike si edhe duke gatuar.

Për këtë arsye, ajo ka treguar se dita e saj është mjaft e ngarkuar për të përmbushur të gjitha këto detyrime si grua dhe si nënë.

Megjithatë, Arbana Osmani ia del të gjejë edhe pak minuta për të realizuar foto.

Së fundmi, moderatorja publikoi disa imazhe e veshur me një bluze dhe fund të zi të shkurtër, ku duket mjaft seksi dhe shkroi: “Ato 2 minuta kur nuk po ushqej me gji, punoj, gatuaj, pastroj, ngas makinën, ndërroj pelenat, realizuar lego, ushtrime fizike dhe u ‘çmendur‘🤯”

/Panoramaplus.al

    

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.