FOTO/ Dikur luante me Juventusin, sulmuesi argjentinas i shtang të gjithë. I bën flokët… zikaltër

Apr 7, 2021 | 17:35
SHPËRNDAJE

Prej 3 vitesh, sulmuesi i njohur argjentinas, Karlos Tevez, luan në vendlindje, ku aktivizohet me skuadrën e Boka Zhuniors.

TEVEZ

Me një karrierë të pasur, ku ka luajtur për skuadra të mëdha, si Mançester Junajtid, Mançester Siti dhe Juventus, futbollisti 37-vjeccar tani po luan vitet e tij të fundit.

“Apache”, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me “look”-un, teksa është shfaqur me një ngjyrë të pazakontë të flokëve të tij. Tevez, pasi i kishte zgjatur prej kohësh, së fundmi i ka lyer flokët e tij me ngjyrë zikaltër.

Kjo ka bërë xhiron në internet, ku të shumtë kanë qenë ata që thonë se e ka bërë si ngjyra e fanellës së Boka Zhuniors, por kjo e fundit është blu dhe e verdhë, jo zikaltër siç i ka bërë sulmuesi.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/