FOTO/ City saj u shpall kampion i Anglisë, pornostarja e famshme nuk përmbahet dhe ndez rrjetin: Akoma ne…

May 22, 2022 | 23:44
SHPËRNDAJE

Mançester Siti fitoi titullin në Angli duke bërë të lumtur tifozët e tij nëpër botë, ku nuk mund të mungonte dhe poronostarja e famshme Elli Bruk e cila është një tifoze e deklaruar e “Qytetarëve”.

pjimage (4)

Elli nuk e fshehu gëzimin e saj për këtë sukses duke postuar menjëherë pas zyrtarizimit të titullit disa foto “të nxehta” me fanellën e skuadrës së Pep Gurdiolës.

“Akoma ne…”, kishte shkruar ajo në fotot e postuar, të cilat u bënë virale brenda pak minutash.

64646456

45354345

5646464

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura