FOTO/ Çfarë ndodhi? Stresi kërkon falje publikisht: Kam qenë jashtë kontrollit…

Sep 29, 2023 | 17:20
SHPËRNDAJE

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është një ndër reperët më të suksesshëm në estradën muzikore.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga jeta e tij personale.

Mirëpo nuk kanë qenë të rralla as “përleshjet” dhe ofendimet e tij në internet me artistët e tjerë.

Së fundmi, përmes një postimi në InstaStory i ka kërkuar falje familjes së tij për ofendimet që ai bën në rrjetet sociale.

Jeta është tamam si një labirint, asnjëherë nuk e dimë se çfarë sfide apo pengese tjetër vjen më pas. Unë mendoj që kemi dy opsione: të marrin kontrollin pasi kemi dalë jashtë tij dhe e dyta i bie të mbijetosh nën presion. Kërkoj falje, nuk jam unë ai por koha tregon më së miri. I kërkoj falje familjes sime që janë bërë pjesë e internetit tashmë dhe pjesë e sharjeve.

Unë i kërkoj falje publikisht të gjithë atyre që i kam ofenduar familjen por kam qenë jashtë kontrollit sepse u bë një vit e gjysmë, mos më shumë, që vetëm ofendohen familjarët tanë nga njerëz që si duket i kanë bërë mirë llogaritë me veten e tyre dhe kur i dëgjoj këto gjëra, normalisht janë shpifje por çdo gjë ka një limit. Unë do e respektoj këtë gjë bindshëm, lërini familjet, shihemi personalisht një ditë. Edhe njëherë, ju kërkoj falje, për të tjerat, i di Zoti i madh”- ka shkruar Stresi.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura