Brenda ditëlindjes Bora Zemanit, ja personazhet VIP të ftuar në festë

Jan 14, 2022 | 21:47
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur Bora Zemani mbushi 30 vjeç këtë 9 janar teksa në natën e mbrëmshme organizoi një festë me shumë të ftuar.

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (13)Moderatorja kishte zgjedhur një ambient të dekoruar me shkëlqim dhe kishte të ftuar specialë dy këngëtarët Klajdi Haruni dhe Bruno. Ajo kishte të ftuar miqtë e ngushtë të saj, shumë personazhe Vip dhe stafin e emisionit Për’Puthen.

bora5

Nuk munguan sigurisht miket e Bora Zemanit si Xhensila Myrtezaj, Jona Spahiu, Albana Osmani, Arbana Osmani, Lori dhe Sara Hoxha, Olti Curri, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Ana Lika, Elona Duro dhe shumë personazhe të njohur të ekranit.

 

bora-vini

Ja disa nga fotot e shkëputura gjatë festës

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (21)

 

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (18)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (20)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (19)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (14)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (16)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (15)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (8)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (12)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (11)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (9)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (7)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM (4)

WhatsApp Image 2022-01-14 at 10.51.54 AM

arjani

xhensila

elita

© Panorama.al

Te lidhura