FOTO/ Biznesmeni libanez largohet me barelë nga Shqipëria

SHPËRNDAJE

Biznesmeni libanez, i cili dy javë më parë u dhunua dhe u shantazhua që të tërhiqte investimet në Shqipëri është larguar nga vendi ynë ditën e sotme.

Fadil-MitriNë këtë foto të siguruar nga “Panorama”, shihet se ai është larguar me barelë nga Shqipëria me një avion privat.

Biznesmeni Fadi Mitri ende nuk është rikuperuar nga dhuna e ushtruar ndaj tij, nga persona ende të paidentifikuar.

Po ditën e sotme, kompania e tij zyrtarizoi largimin nga Shqipëria dhe ndërprerjen e ndërtimeve për një resort turistik në Gjirin e Lalzit.

Foto nga gazetari yne Aristir Lumezi
Foto nga gazetari yne Aristir Lumezi

14408810_10154561300851692_759558774_n (1)

Te lidhura

 

7 KOMENTET

Comments are closed.