FOTO/ Biondia Kevina “sfidon” shiun, çmend rrjetin me foto të “nxehta”

SHPËRNDAJE

Velina seksi e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella duket se e ka “sfiduar” shiun e kësaj fillim jave.

Në rrjetin social “Instagrqam” ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese, teksa ka ekspozuar edhe dekoltenë.

E sigurisht që dhe përmes kësaj foto Kejvina ka arritur të tërheqë vëmendjen, ndërkohë që gjithmonë e shohim shumë të kuruar dhe në formë.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun e mëposhtëm:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/bukuroshja-bionde-sfidon-shiun-me-foto-seksi/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.