FOTO/ Bëhen bashkë anëtarët dhe drejtuesit e vjetër të PS, “dekonspirohen” nga…

SHPËRNDAJE

Drejtuesit dhe anëtarët e Partisë Socialiste të viteve 92’-96’ janë bërë bashkë sot në një takim informal.

 

Ka qenë kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili me anë të një fotoje ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale këtë takim.

balla

“Me drejtuesit dhe anëtarë të Grupit Parlamentar Socialist të viteve 92-96.”, shkruan Balla në një postim në Instagram.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.