FOTO/ Aurela Basha na prezanton me mamanë për ‘8 Mars’, e uron me tekstin e këngës së njohur

Mar 8, 2021 | 19:33
SHPËRNDAJE

Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka prezantuar sot nënën e saj.

aurela mamaja

Në ditën e gruas, Aurela Basha ka publikuar në Instagram një foto me mamanë e saj, teksa e uron me vargjet e këngës së njohur shqiptare.

“S’ka në botë më të mirë

Sesa ti o nëna ime”, shkruan Aurela Basha.

Në foto shihet qartë ngjashmëria mes tyre, ndërsa komentet dashamirëse dhe urimet ndaj dy zonjave nuk kanë munguar.

urimi

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.