Foto/ Aksident në Tiranë, makina hipën mbi trafikndarëse dhe përplas ‘Benzin’

SHPËRNDAJE

Një aksident, fatmirësisht pa pasoja në njerëz, ka ndodhur pasditen e së dielës në Tiranë.

Siç shikohet edhe në pamjet e siguruara nga “tvklan”, një automjet tip “Benz” ka hipur mbi trafikndarëse dhe ka rrëzuar një pemë para se të përplasej me një tjetër “Benz” që po kalonte në Unazë.

Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës Don Bosko me Unazën, në kryeqytet.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRrëfimi i ruses që u dënua me 10 vjet burg në Shqipëri: Gardianët na shihnin nga vrima e çelësit dhe...
Artikulli tjetërSherr masiv në restorant, shqiptari tenton të vrasë rumunin

1 KOMENT

  1. Policia , për të zbardh , osht njish .
    Amon , mos e zbardhni shumë se i dul boja .

Comments are closed.