FOTO+VIDEO/ Aksident i rëndë në aksin Levan-Fier, plagosen katër persona, vdes gruaja shtatzënë

SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë është shënuar sot në aksin rrugor Levan-Fier. Sipas informacioneve të parë mësohet se kanë mbetur katër të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur qafa e Koshovicës dhe janë përplasur dy automjete.

aksidenti levan

Sipas informacioneve mësohet se viktima është një grua shatzënë, ndërsa mes të plagosurve ka dhe fëmijë.

Më tej “Panorama” mëson se viktima ishte e moshës 26-vjeçe dhe ishte 6 muajshe shtatzënë.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit të rëndë, por mësohet se policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjet e shkaqeve.

PANORAMA

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDeklarata revoltuese e Ismail Qemalit ndaj Esad Pashës: Kur populli shqiptar të kuptojë...
Artikulli tjetërS’ka ende gjyq, Elton Kale mbetet në ajër

S'KA KOMENTE

Comments are closed.