FOTO / “A besoni te sirenat?”, Oriola Marashi nuk i lë vend imagjinatës me postimin gjysmë e zhveshur

Oct 2, 2021 | 22:12
SHPËRNDAJE

Oriola Marashi ka lënë pas historinë me Eros Grezdën dhe modelja shqiptare është kthyer përsëri të lërë shenjë me fotot provokuese në rrjetet sociale ku për një periudhë kohe shfaqej më shumë përkrah futbollistit të përfaqësueses shqiptare.

244387443_394698322213152_6582676282778687506_n

Në postimin e fundit, modelja i lë pak vend imagjinatës me fotot që ka publikuar në Instagram.

243790302_413250257080868_7837527241968499068_n

“A besoni te sirenat’, shkruante modelja me dy foto gjysmë e zhveshur pranë pishinës, që kanë marrë menjëherë pëlqime të shumta nga fansat e saj.

PANORAMASPORT. AL

© Panorama.al

Te lidhura