FOTO +16/ Ish e dashura e Nejmarit shpërthen me “selfie hot” në rrjetet sociale

SHPËRNDAJE

Soraja Vuçeliç nuk di të ndalet. Modelja seksi nga Serbia, që në të shkuarën ka pasur një lidhje me yllin brazilian Nejmar, i ka tërbuar të gjithë fansat e saj me foto shumë provokuese.

Neymar-WAG-Soraja-Vucelic1

Soraja ditët e fundit ka qenë shumë aktive në “Instagram” duke postuar “selfie” të nxehta, në të cilat ka marrë dhe një lumë me komplimente nga ndjekësit e saj në rrjetin social.

wrwe soraja2soraja25jan

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakÇani “mesazh” Partizanit, dy gola që në debutim te skuadra italiane
Artikulli tjetërNdahet nga jeta aktori i njohur

S'KA KOMENTE

Comments are closed.