FOTO/ 15 të famshëm që do të dukeshin krejtësisht ndryshe vetëm duke ndryshuar formën e vetullave të tyre

| 20:17
SHPËRNDAJE

 

Vetullat kanë një ndikim të madh në estetikën e njerëzve dhe madje mund të vendosin standarde bukurie.

Dhe një prirje që po përfshin botën, është që t’i mbani ato në mënyrë natyrale, duke i lënë të plota dhe të trasha, gjë që i jep më shumë forcë shikimit dhe kërkon më pak mirëmbajtje.

Sot, ky stil është mjaft popullor dhe të famshëm kudo duke aq mirë sa është e vështirë të imagjinohet që ata mund të kishin formë tjetër vetullash.

Sidoqoftë, në vitet 1990, ishte e zakonshme të kishe vetulla shumë të holla, e nëse po pyesni veten se si do të dukeshin yjet sot nëse do t’i ndryshonin, ja disa foto.

1af22152fd8fe4e09bae112aae 1b2e64591e8d05c05dd964f7b7 1c459d5dc6b3f418363254bd03 1fa2eb5cc9b206ac19bba8a766 3c69c65f18a682846a8c537764 7d29bb537fa193d80a1f490054 57b5415326ae85d9aa0f8f0bda 94eeeb5debbad209dbe06ec126 736ab55950b80faad010e0066a 9279d0512d9dfcab12681557e2 33097b52329ac9369766e9d72b 0256675e24b0604547e4d3b636 bab1ab5e87b39f671e3888e3f3 d0bf1d518e8f2d3a09dc3e3fed e199ef54578ab5e174becc331d

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.