Fotinia revoltohet keq me fansat: Danjelin e kam në xhep (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Danjeli dhe Fotinia janë çifti fitues i “Big Brother 9”, të cilët pak muaj më parë u përfolën për një ndarje.

fotina danieli

Dyshimet erdhën pasi ata të dy nuk po postonin më foto me njëri-tjetrin dhe as nuk u prononcuan nëse fjalët e thëna rreth lidhjes së tyre ishin të vërteta apo jo.

Por së fundmi Danjeli dhe Fotinia i hodhën poshtë aludimet për ndarje duke postuar një foto së bashku që bëri menjëherë xhiron e rrjetit. Pavarësisht kësaj fotoje, fansat vazhduan ta pyesnin Fotininë nëse është apo jo bashkë me Danjelin.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/fotinia-revoltohet-keq-me-fansat-danjelin-e-kam-ne-xhep-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTë "fortët" e arrestuar në Shkodër, biznesmenë, sportistë dhe kreu i PBDNJ-së
Artikulli tjetërBoçi: Parimi i Ramës, çdo bashki një bandë, ja futi edhe mikut të tij Lu

S'KA KOMENTE

Comments are closed.