Fluturime drejt Italisë? Autoriteti i Aviacionit Civil jep njoftimin e rëndësishëm: Kujdes, verifikoni…

| 13:53
SHPËRNDAJE

Kujdes dhe vemendje per te gjithe ju qe keni planifikuar fluturim drejt Italise. Operatorët ajrorë të shtetit fqinj, janë sot në grevë dhe kjo ka çuar në anulimin e shumë fluturimeve edhe nga Tirana.

grabitja-rinaspolic

Autoriteti i Aviacionit Civil, ka njoftuar të gjithë pasagjerët qe te jene te vemendshem per te kontrolluar dhe konfirmuar fluturimin e tyre.

Njoftim i rëndësishëm!

Autoriteti i Aviacionit Civil, njofton të gjithë pasagjerët që fluturojnë drejt Italisë dhe anasjelltas, të konfirmojnë statusin e fluturimit të tyre, për shkak të një greve kombëtare nga disa operatorë të transportit në shtetin fqinj.

Sic mund ta shihni ne tabelen me poshte, marre nga faqja e internetit të Aeroportit të Rinasit, rezulton se për momentin janë anuluar të paktën tre fluturime drejt Italisë.

 

1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.