Florian Binaj largohet nga “Top Channel”, aktori zbulon projektin e ri dhe habit fansat

SHPËRNDAJE

Rolet e tij kanë rrëmbyer gjithmonë zemrat e publikut dhe kanë mbajtur shikuesit të gozhduar përpara ekranit.

florian

Bëhet fjalë për aktorin e njohur të humorit, Florian Binaj, i cili ka vendosur që përveç aktrimit, të merret edhe me diçka tjetër.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/florian-binaj-largohet-nga-top-channel-aktori-zbulon-projektin-e-ri-dhe-habit-fansat/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Prokuroria të hetojë deputetin", Boçi reagon pas thirrjes së Nikollës: Ajo përgjegjësja që ka degraduar Maturën
Artikulli tjetër"Shoqërohet në polici me makinë luksoze"/ Arrestohet i riu që lëvizte me armë në Vlorë, shoku i tij...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.