Fjolla Morina suprizohet në orët e vona të natës nga i dashuri misterioz, merr dhuratën luksoze

| 13:29
SHPËRNDAJE
 

Fjolla Morina është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale, duke e mbajtur larg vëmendjes së mediave.

 

Por këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze që e promovon në rrjetet sociale.

Së fundmi, Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur suprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.

“Hajt për hajër, ta gëzosh”- dëgjohet ai duke thënë.

Ndërsa i kërkon të ndezë makinën: “Pse nuk i provove çelsat?”

“Nuk jam gati,”- i kthehet ajo e emocionuar.

Ajo nuk zbuloi identitetin e mashkullit misterioz, që mesa duket është partneri i saj.

/Panoramaplus.al

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.