Fitorja me Serbinë, Basha: Fitore e të vërtetës mbi padrejtësinë

| 11:35
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është bashkuar gëzimit të fitores, pas vendimit të Gjykatës së Arbitrazhit që i dha 3 pikët kombëtares sonë të futbollit, për ndeshjen në Beograd.

Kombetarja shqiptare e futbollit

Basha ka uruar kombëtaren tonë, ndërkohë që vendimin e ka quajtur fitore të së vërtetës mbi padrejtësinë.

“Fitore e te vertetes mbi padrejtesine. Perpara shqipe!”- shkruan Basha në profilin e tij në rrjetin social në FB. 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.