Fitorja e Kombëtares kundër Izraelit, Meta bën shqiponjën me Debiaz-in: Një nisje e mbarë

SHPËRNDAJE

Pas përfundimit të ndeshjes së Shqipërisë me Izraelin, e cila u mbyll me fitore për Kombëtaren tonë, presidenti i vendit Ilir Meta, ka bërë edhe një urim të veçantë.

Ai ka shpërndarë në Facebook një fotografi me Debiazin teksa të dy bashkë bëjnë simbolin e shqiponjës me duar, si dhe një tjetër foto ku shihet në krah të Lorik Canës dhe Edvin Muratës.

“Një nisje e mbarë e kuqezinjve! Urime!”, ka shkruar Meta në Facebook.

41171187_1918199914892939_7578199769198100480_n 41263774_1918199874892943_727721546189111296_n

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.