Firmos edhe Berisha, Tirana bëhet “top”

SHPËRNDAJE

Klubi i Tiranës, ka konfirmuar lajmin e bërë publik paraditen e sotme, teksa ka prezantuar qendërmbrojtësin Sedat Berisha.

Berisha

28-vjeçari ka fituar gjyqin me Vllazninë, duke firmosur kështu me bardheblutë për një sezon, me të drejtë rinovimi dhe për atë pasardhës.

37878034_2092263384363106_2991990311359610880_o

Në të kaluarën Berisha është aktivizuar me Vllazninë, Shkupin dhe Shkëndijën e Tetovës, teksa tani do të mbajë veshur fanellën e 24 herë kampionëve të Shqipërisë.

tirana berisha

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.