Feston ditëlindjen, Mozzik i dedikon Loredanës fjalët më të ëmbla (FOTO)

SHPËRNDAJE

Reperi shqiptar Mozzik ka kohë që është në një lidhje me Loredana Zefin. Ata janë një prej çifteve më të komentuar të showbiz-it shqiptar, të cilët vijnë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave dhe gjithçka rreth tyre përbën interes për publikun.

loredana mozzik

Ditën e sotme, partnerja e reperit të njohur feston ditëlindjen dhe Mozzik e ka uruar atë sapo ka kaluar mesnata.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/feston-ditelindjen-mozzik-i-dedikon-loredanes-fjalet-me-te-embla-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPërdhunoi për 16 vjet të bijën, ja çfarë tha babai "monstër" në polici
Artikulli tjetërVIDEO/ I riu i bën gjëmën kushëririt, i vjedh kasafortën e lokalit. Shikoni si i kishte mbushur qeset me euro e paund

S'KA KOMENTE

Comments are closed.