Feston ditëlindjen e 23, Tayna ngacmon imagjinatën e fansave me foto provokuese

| 17:29
SHPËRNDAJE

Reperja e njohur, Tayna feston sot ditëlindjen e saj të 23-të. Në Insatagram reperja ka ngacmuar edhe imagjinatën e fansave të saj, ndërsa ka publikur foto mjaft provokuese.

E veshur me një fustan të kuq lëkure, ndërsa ekspozon format e saj, Tayna duket se po e shijon në maksimum ditën speciale të saj.

tayna1

“Duke festuar jetën”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, ndërsa ishin të shumta komentet dhe urimet nga fansat.

tayna

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.