Feston 48-vjetorin e lindjes, Gwyneth Paltrow pozon krejtësisht e zhveshur në …

| 11:06
SHPËRNDAJE
 

Aktorja e njohur hollivudiane, Gwyneth Paltrow, zgjodhi të festojë ditëlindjen duke pozuar e gjitha e zhveshur.

Gwyneth Paltrow (5)

48-vjeçarja shpëndau fotot në llogarinë e saj në Instagram dhe ato tërhoqën menjëherë vëmendjen e ndjekësve.

Gwyneth Paltrow (2)

Duke pozuar në kopshtin e shtëpisë së saj, aktorja i falënderoi të gjithë fansat për urimet që i bënë në këtë ditë të veçantë.

Gwyneth Paltrow (1)

Gwyn nuk kishte bërë make up, duke treguar kështu bukurinë e saj natyrale.

“E veshur me asgjë, përveç kostumit tim të ditëlindjes sot…Faleminderit shumë të gjithëve për urimet…”,- shkroi aktorja krahas fotos seksi.

Gwyneth Paltrow (3)

Aktorja ka dy fëmijë, një vajzë 16 vjeçe dhe një djalë 14 vjeç, me ish-partnerin, Chris Martin.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.