Festivali i filmit, e fejuara e Nejmarit shkëlqen në Venecia

SHPËRNDAJE

Bruna Markezin shkëlqen në festivalin e filmit në Venecia. Aktorja braziliane, e cila është e fejuara e yllit të PSG-së Nejmar, në premierën e filmit “The sisters brothers” i mahniti të gjithë me klasin dhe format e saj gjatë pasarelës në Venecia.

 

E-fejuara-e-Nejmar-470x342

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/festivali-i-filmit-e-fejuara-e-nejmarit-shkelqen-ne-venecia0/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.