Festë në Tiranë pas marrjes së tri pikëve me Serbinë, tifozët mbushin sheshin “Nënë Tereza” (FOTO)

| 17:16
SHPËRNDAJE

UPDATE/ Tifozët kuqezinj mbushën sheshin “Nënë Tereza” mbrëmjen e së premtes në Tiranë, nën një atmosferë festive për fitoren e tri pikëve ndaj Serbisë.

Tifozet “Kuq e Zi” ne sheshin “Nene Tereza” ne Tirane

Pak orë pas zbardhjes së vendimit nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë, e cila i dha tri pikë Shqipërisë për ndeshjen e shtyrë më 14 tetor të 2014-ës ndaj Serbisë, Federata Shqiptare e Futbollit organizoi një koncert festiv në sheshin “Nënë Tereza”.

Qindra tifozë dhe simpatizantë të Kombëtares së futbollit u shfaqën në shesh me flamuj dhe simbole të tjera në duar, ndërsa marshuan në rrugët e kryeqytetit në shenjë gëzimi për vendimin e CAS.

Atmosfera ne sheshin “Nene Tereza”


Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

15 KOMENTET

Comments are closed.