Festa e beqarisë më e ‘dhimbshme’, shikoni çfarë i bëjnë dhëndrit (VIDEO)

| 15:53
SHPËRNDAJE

Kjo video vjen nga një festë beqarie e zhvilluar në Turqi. Duket se dhëndri duhet të kalojë nëpër shumë peripeci, dhe janë pikërisht shokët e tij që janë kujdesur për këtë detaj.

Ata e qëllojnë me vezë, e zhysin në miell si dhe e fshijnë me fshesë në fytyrë por më pas e gjitha përfundon me kërcim.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.