Fero harron Arbenitën, ‘kapet’ me një vajzë tjetër pas ndarjes (Foto)

SHPËRNDAJE

Lidhja e Feros dhe Arbenitës është diskutuar gjatë në media kohët e fundit. Duket se atat të dy i kanë dhënë fund lidhjes duke hequr kështu nga ‘Instagrami’ njëri tjetrin. Tani Arbenita është kthyer në Londër.

Në një postim në ‘Instagram’, përkrah një fotoje, bukuroshja shkruan:

“Ajo është mbretëreshë me ose pa ty”.

Pas këtij postimi, ka qenë Fero që ka publikuar në ‘Instastory; një video ku shihet në shoqërinë e një vajze tjetër. Reperi nuk ka dashur t’ja zbulojë fytyrën vajzës së videos por nga kjo duket se ai e ka harruar shpejt Arbenitën.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.