Femra e momentit në Itali, Dileta Leota zgjedh futbollistin e preferuar! Ai është …

| 12:11
SHPËRNDAJE

Prezantuesja e Serisë A, Dileta Leota, është ndër femrat e momentit në Itali. Me bukurinë dhe klasin e saj, i ka bërë të gjithë për vete në shtetin fqinj dhe jo vetëm. 

Dileta5

Së fundmi, gjatë një interviste gazetarja seksi ka bërë të ditur edhe futbollistin e saj të preferuar. “Është një zgjedhje e vështirë, por po them Kristiano Ronaldo”, është përgjigjur bukuroshja para mediave.

Ronaldo Dileta

Diletta.Leotta.combo.2018.1080x648 Dileta

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.