Fansat e akuzuan se vrau reperin e famshëm, Ariana Grande merr vendimin drastik

SHPËRNDAJE

Lidhja e dashurisë mes këngëtares Ariana Grande dhe reperit Mac Miller zgjati rreth dy vite, para se të ndaheshin në pranverën e 2018-s. Pak pas ndarjes ai përplasi një makinë dhe u arrestua për drejtim të automjetit në gjendje të dehur, gjë për të cilën fansat akuzuan këngëtaren.

Ariana-Grande-Mac-Miller-Cutest-Pictures-1

Edhe tani pas vdekjes së papritur të 26-vjeçarit, fansat akuzojnë Grande-n për ndarjen nga jeta të reperit. “Instagram”-i i këngëtares u mbush me komente, që akuzonin atë për fatin tragjik të Mac Miller, i cili ndërroi jetë pasditen e se premtes dhe dyshimet e para për shkakun e vdekjes lidhen me një mbidozë droge.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/fansat-e-akuzuan-se-vrau-reperin-e-famshem-ariana-grande-merr-vendimin-drastik/ 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBrenda festës në anije, “Kiki Challege” vjen në versionin e Armina Mevlanit (VIDEO)
Artikulli tjetërVizita e Vuçiç, flet ish-kreu i policisë: Ja sa policë duhen, nëse precipiton situata atëherë ...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.