Familja me 3 fëmijë jeton në kushte rrëqethëse, Rama nxjerr videon: Nuk e prisja të ishte kaq e tmerrshme

SHPËRNDAJE

Jete ne kushte te tmerrshme ajo qe ben familja e Hysen Zhupanit ne Shijak, ku burre-grua dhe tre femije jetojne nen rrenoje.

Kryeministri Rama ka ndare me ndjekesit e tij ne Facebook nje video teksa ka shkruar ti vizitoje ne banese dhe u premton se gjithcka do te ndryshoje. “Do shihemi shpejt, para se te vije dimri, do ta rinderojme. Ta kisha dhene fjalen qe do vija, por nuk e prisja qe ishte kaq e tmerrshme”- u thote Rama.

rama

“Mirëmëngjes, Kjo sot është ndryshe. Shumë ndryshe. Por desha ta ndaj me ju pa bërë asnjë koment. Ditë të mbarë të gjithëve miqtë e mi 🙏”- shkruan sot ne FB. 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Ndalo trysninë", SHBA-ja me kërkesë të prerë ndaj Rusisë
Artikulli tjetërDetajet/ Sa zgjati zotimi i Hashim Thaçit te Haradinaj për kufijtë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.