Familja e priste në shtëpi, asnjë gjurmë nga 18-vjeçari prej 5 ditësh. Për herë të fundit ishte me…

| 16:23
SHPËRNDAJE

Një 18- vjeçar rezulton i zhdukur prej 5 ditësh. Alarmin e ka ngritur familja e tij në polici.

Mali-i-Korabit-4-678x450

Të afërmit kanë thënë se kishte shkuar në malin e Korabit për të kërkuar bimë.

Bëhet fjalë për 18- vjeçarin Ardian Pali i cili shkoi për të mbledhur bimë në mal dhe nuk u kthye më, raporton Neës24. Mësohet se ai shoqërohej nga dy persona. Dëshmia e tyre pritet të merret nga efektivët e policisë për të zbardhur më shumë detaje për ngjarjen.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.