Falënderoj klubin dhe tifozët”, ish-lojtari i Kukësit dhe Luftëtarit e mbyll me skuadrën amerikane

| 20:08
SHPËRNDAJE

Vangjel Zguro ka komunikuar largimin nga skuadra  amerikane e “USL League One”, Çatanoga Red Uolves.ZGUROO

Mbrojtësi pogradecar luajti për këtë ekip një sezon, me të cilët zhvilloi 25 ndeshje, ku tregoi performanca shumë të mira.

Ish-lojtari i Kukësit dhe Luftëtarit ishte një nga lojtarët më të mirë te Çatanoga Red Uolves, teksa ditën e sotme ka komunikuar largimin nga ky ekip. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, Zguro ka falënderuar klubin dhe tifozët , dhe iu ka uruar atyre suksese në të ardhmen.

Kujtojmë 26-vjeçari ka luajtur më parë në Superiore me Kukësin, Luftëtarin, Kamzën dhe Korabin, teksa më parë është aktivizuar edhe me Pogradecin në Kategorinë e Parë.

Postimi i lojtarit:

zguro

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.