“Ezel” humb fëmijën? Reagon bashkëshortja e aktorit të njohur: Të pamëshirshme!

SHPËRNDAJE

Pas lajmeve të publikuara këtë të mërkurë në median turke se çifti i aktorëve Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal kanë humbur fëmijën e tyre disa javë pas shtatzënisë, 30-vjeçarja ka reaguar ashpër me një postim në rrjetet sociale.

ezel

Kobal dhe Imirzalioglu u martuan në vitin 2016, ndërsa kur ishin pyetur për planet për fëmijë, ishin përgjigjur se ka kohë, “ndoshta nga viti 2018”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ezel-humb-femijen-reagon-bashkeshortja-e-aktorit-te-njohur-te-pameshirshme/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Greqia”, shënimet e ish-ambasadorit Dashnor Dervishi: Kërkohet gjithëpërfshirje politike, para çdo samiti, Athina presion për çështjet e mbetura pezull
Artikulli tjetërNisin punimet te Dispanceria, Manastirliu: Në Tiranë do rindërtojmë 14 qendra shëndetësore

S'KA KOMENTE

Comments are closed.