Eva Murati tërbon fansat nga ballkoni, fotot janë… përvëluese

| 12:20
SHPËRNDAJE

Moderatorja sportive Eva Murati, po pret me padurim hapjen e plazheve.

Eva Murati4

Bukuroshja që drejton emisionin e dedikuar “Champions Leagues”, ka pozuar së fundmi me bikini në ballkonin e shtëpisë, duke tërbuar ndjekësit e shumtë në “Instagram” me format e saj tepër joshëse.

Eva Murati3

E ëmbël dhe seksi si gjithmonë, Eva nuk është kursyer aspak duke postuar 4 foto… përvëluese. Të shumta kanë qenë komentet e mbërritura në llogarinë e moderators sportive, që i thurin elozhe pafund për format e saj bombastike.

Eva Murati2

Ajo numëron plot 242 mijë ndjekës në “Instagram”, teksa përveç se një vajzë tepër simpatike, është dhe moderatore mjaft e suksesshme.

eva murati1

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.