EUROPA LIGË/ Spikat Marsejë-Lacio dhe Legia-Napoli, mësoni 16 sfidat e mbrëmjes së sotme

Nov 4, 2021 | 9:19
SHPËRNDAJE

Sot, do të zhvillohen ndeshjet e katërta të fazës së grupeve të Europa Ligës.

EUROPA LIGE

Në orën 18:45 spikat ndeshja Legia-Napoli. Ndeshjet e tjera janë: Brondbi-Rejnxhërs, Gallatasaraj-Lokomotiv Moskë, Genk –Uest Hem, Lion-Sparta Pragë, Monako-PSV, Olimpiakos-Frankfurt dhe Real Sociedad-Shturm Graz.

Në orën 21:00 do të zhvillohen 8 sfida ku spikat takimi Marsejë-Lacio. Ndeshjet e tjera janë: Antuerp-Fenerbahçe, Leverkuzen-Betis, Braga-Ludogorets, Crvena Zvezda-Midytland, Dinamo Zagreb-Rapid Vienë, Ferencvarosh-Sëlltik dhe Leister-Spatak Moskë.

SFIDAT E MBRËMJES SË SOTME NË EUROPA LIGË –

BRONDBI – REJNXHËRS | 18:45

GALLATASARAJ – LOKOMOTIV MOSKË | 18:45

GENK – UEST HEM | 18:45

LEGIA – NAPOLI | 18:45

LION – SPARTA PRAGË | 18:45

MONAKO – PSV | 18:45

OLIMPIAKOS – FRANKFURT | 18:45

SOCIEDAD – SHTURM GRAZ | 18:45

ANTUERP – FENERBAHÇE | 21:00

LEVERKUZEN – BETIS | 21:00

BRAGA – LUDOGORETS | 21:00

CRVENA ZVEZDA – MIDYTLAND | 21:00

DINAMO ZAGREB – RAPID VIENË | 21:00

FERENCVAROSH – SËLLTIK | 21:00

LEISTER – SPARTAK MOSKË | 21:00

MARSEJË – LACIO | 21:00

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura