Eugent Bushpepa thirrje fansave: Po përpiqet të vjedhë para në emrin tim, ju lutem na ndihmoni

SHPËRNDAJE

Eugent Bushpepa ka njoftuar se dikush po përpiqet të përfitoj para në Emrin e tij, duke kërkuar donacione.32475673_10155295245631470_7973917379878977536_n

Përmes një postimi në Facebook ai shkruan se dikush që pretendon se është ai, por bën thirrje për të dhuruar para në formë donacioni.

“Dikush, i cili pretendon se është Eugenti, po përpiqet të vjedhë lekë nga njerëzit. Nëse dikush ju kërkon para për çfarëdolloj donacioni, nuk është real. Ju lutem raportojeni dhe na ndihmoni!”, ka shkruar këngëtari.

eugent

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.